GODO coworking

Freelancer Investor

Коворкінг GODO - це спільний робочий простір для фрілансерів, віддалених працівників та стартаперів. Тут ми створюємо дружню творчу атмосферу для людей, які прагнуть підвищити ефективність своєї роботи. 

У нас є потужний Wifi, кімнати для переговорів (для зустрічей з клієнтами, проведення презентацій), теплі напої, натхненна industrial атмосфера для роботи, та постійно цікава спільнота резидентів. При цьому наші учасники мають можливість вільного цілодобового доступу до простору.

Особливістю коворкінгу GODO є його розташування на колишньому промисловому об’єкті. Наша команда перетворила частину старого заводу з цегляними стінами, кам’яними  підлогами і високими стелями у функціональній сучасний спільний робочий простір, досконалий для дизайнерів, художників, підприємців та креативних особистостей. 

Також у GODO постійно проводяться різноманітні навчальні заходи – семінари по SEO, курси Python, Game Marathon, вебінари та інші. З друзями по коворкінгу ми організовуємо спільні вечори настільних ігор, перегляди кінофільмів, активний відпочинок у горах чи велопоїздки. 

Torfiana Street 4, 79058 undefined

Company Log

 • The company has been created by Contributors

  Thu, 06/04/2015 - 16:26

 • The company has been edited by Administration

  Thu, 06/04/2015 - 19:41

 • The company has been edited by Administration

  Thu, 06/04/2015 - 19:42

 • The company has been edited by Administration

  Thu, 06/04/2015 - 19:52