GOGOJOB

Social Startup

GoGoJob працює просто

Спершу, ти проходиш тест на визначення психологічних здібностей. Описуєш свої навики і досвід, а роботодавці відправляють тобі пропозицію на вакансію. Ще ти можеш сам відправляти свої дані роботодавцю, але лише після проходження всіх кроків.

Наша ціність

Для тебе проблема - пошук хорошої роботи, ми це добре зрозуміли, тому створюємо GoGoJob - сервіс, який складе про тебе коротку характеристику, та покаже твої сильні сторони від природи роботодавцю. Саме таким методом GoGoJob знає, де тобі буде найкомфортніше працювати, та й вакансія вже напоготові :)

Магія GoGoJob-у

Використовуй соціоніку наповну, щоб знайти собі роботу та стати успішним у цьому житті. Разом із GoGoJob тобі не потрібно знати про соціоніку нічого, ми все робимо так, що ти використовує свій психологічний тип по максимуму, не знаючи про науку нічого. Це зручно.

Полювання за кандидатів

GoGoJob в основному націлений на те, щоб роботодавець спершу відбирав кандидатів, які йому довподоби. Тому тобі залишається пройти лише три кроки та чекати на пропозицію на вакансію від наших улюблених роботодавців.

Ринок площа 1, 79000-79490 Львів

Company Log

  • The company has been edited/created by Administration

    Tue, 05/26/2015 - 11:38