LITS

Education Startup

Lviv IT School – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Наша місія – надавати IT освіту яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

Історія виникнення
Ідея створити школу з’явилась на зустрічах спільноти testers.lviv.ua у 2012 році. Саме тоді була створена школа Тестування програмного забезпечення. У 2013 році за підтримки Львівського кластеру IT BPO була створена школа Проектного Менеджменту, директором якої є Наталка Шпот. У 2014 році утворилася Львівська школа Програмування, директором якої став Діма Малєєв. У цьому ж році в LITS було створено школу Дизайну UI/UX.
Із самого початку, навчальний процес у школі побудований з акцентуванням уваги на практичних аспектах роботи в ІТ компаніях, і в цьому, безумовно, заслуга викладачів школи, які є практиками і працюють у провідних ІТ компаніях Львова. І саме тому курси школи постійно модернізуються та вдосконалюються, щоб відповідати вимогам ринку.

Наші досягнення
В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards). Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика, яку отримали минулого року, показує що в нас близько 60 % студентів, працевлаштовуються в IT компанії.
Львівський Кластер IT BPO є надійним партнером Lviv IT School.

Засновники школи:
Діма Косарєв
Андрій Балушка

Ринок площа 1, 79000-79490 Львів

Company Log

  • The company has been edited/created by Administration

    Tue, 05/26/2015 - 11:20