Svit Style

Advertesing Startup

SvitStyle - маркетплейс жіночого одягу та взуття.

 

 

 

 

 

Усе найкраще на одному сайті

SvitStyle – це місце зустрічі стильних жінок із найкращими магазинами ВИКЛЮЧНО жіночого одягу, взуття, аксесуарів, брендів, стилів та модних тенденцій. Щоденне оновлення асортименту, останні новинки моди допоможуть зорієнтуватися у виборі і віднайти саме ту річ, яка зробить образ стильним, яскравим та неповторним.

 

Зручний пошук товарів

Пошук товарів на сайті здійснюється з-поміж більш, ніж 300 категорій із використанням фільтрів по кольру, регіону, бренду, характеристикам товару. Можна впорядкувати товари за популярністю, зростанням/зниження ціни, вказати діапазон цін.

 

Всі акції та розпродажі

На сайті розміщена інформація про розпродажі та найвигідніші пропозиції покупки від усіх магазинів, розміщених на SvitStyle.

 

Доставка і оплата

На сторінці кожного товару, окрім опису і характеристик, фото, ціни товару, вказано умови доставки та оплати, які пропонує продавець товару. Оплатити товар у більшості магазинів, ви зможете готівкою при отриманні, післяплатою, безготівковим розрахунком або банківською картою. Найпоширеніші способи доставки - Нова пошта, Укрпошта, кур'єром, самовивозом.

Ринок площа 1, 79000-79490 Львів

Company Log

  • The company has been edited/created by Administration

    Tue, 05/26/2015 - 11:37